Targi Stone przeniesione na rok 2022

Poniedziałek, 8 listopada 2021 Targi Stone przeniesione na rok 2022
Zarząd Międzynarodowych Targów Poznańskich podjął decyzję o przełożeniu terminu Targów Branży Kamieniarskiej STONE na jesień 2022 roku. Oznacza to, że tegoroczna edycja, która była planowana w dniach 24-26 listopada br. tradycyjnie z targami Glass się nie odbędzie. 
Jak czytamy w oficjalnym komunikacie Zarządu MTP: 
Szanowni Państwo,
mając na uwadze najwyższą jakość biznesową organizowanego przez nas wydarzenia, a także wsłuchując się w głosy naszych wystawców partnerów, z którymi współpracujemy, podjęliśmy decyzję o przełożeniu terminu Targów Branży Kamieniarskiej STONE na jesień 2022 roku.
Zawsze dokładamy najwyższych starań, by organizowane przez Grupę MTP wydarzenia przynosiły ich uczestnikom maksymalne korzyści biznesowe. Jesteśmy przekonani, że organizacja targów jesienią przyszłego roku przyczyni się do obecności większej liczby profesjonalnych zwiedzających. Głęboko wierzymy, że nowy termin będzie odpowiednim czasem na organizację targów, które angażują tak liczne grono profesjonalistów.
Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim za okazane do tej pory merytoryczne wsparcie, pomoc i zaangażowanie w organizację targów STONE. Zapewniamy, że czas dzielący nas do kolejnej edycji tego wydarzenia wykorzystamy na pracę, która pozwoli na zaproponowanie Państwu nowych działań uzupełniających ofertę targową, a także na stworzenie jeszcze ciekawszego programu towarzyszącego ekspozycji.
                          Zarząd Grupy MTP
Ostatnia edycja targów Stone odbyła się w listopadzie 2019 roku. W ubiegłym roku z powodu pandemii targi zostały przełożone na ten rok. Jeszcze w połowie tego roku targi Stone miały odbyć się w listopadzie br. razem z targami Budma. Ostatecznie zostały przeniesione na jesień 2022 r, a targi Budma odbędą się w dniach 1-4 lutego 2022 r