O nas

SVPR  to wydawnictwo specjalizujące się w mediach branżowych w modelu business-to-business. Istniejemy na rynku od 2002 roku. W naszym portfoli znajdują się magazyny drukowane, poradniki oraz portale internetowe.

Naszym celem jest tworzenie ciekawego, praktycznego i wartościowego merytorycznie kontentu. Dostarczamy najnowsze informacje, oferujemy fachowe opracowania, wspieramy rozwój branży kamieniarskiej i pokrewnych.

Nasze publikacje zapewniają stały dostęp do informacji z branży, pozwalając czytelnikom na odkrywanie nowych możliwości, unowocześnianie przedsiębiorstw i śledzenie najnowszych trendów rynkowych.

W naszym portoflio znajdują się:

Nowy Kamieniarz - drukowany magazyn branży kamieniarskiej dedykowany

„Nowy Kamieniarz” jest czasopismem business-to-business skierowanym przede wszystkim do profesjonalistów z branży kamieniarskiej i wydobywczej. Dodatkową grupę odbiorców stanowią zainteresowani tematyką projektanci wnętrz, architekci, deweloperzy, przedstawiciele firm wykonawczych oraz drogowych. 

Zakres tematyczny każdego z numerów odnosi się do potrzeb informacyjnych i dydaktycznych związanych z tematyką kamienia naturalnego oraz jego otoczenia biznesowego. Czasopismo posiada wyraźny podział na sekcje: Z kraju i Ze świata, Kamień naturalny, Firma, Architektura, Technologie oraz Publicystyka.

Czasopismo funkcjonuje na rynku od 10 lat i cieszy się mianem fachowego oraz opiniotwórczego źródła informacji dla i o branży.

Jeżeli posiadacie Państwo produkt lub usługę których adresatem mogą być przedsiębiorstwa funkcjonujące w branży kamieniarskiej, a także których odbiorcy są w grupie zainteresowanych kamieniem firm projektowych i architektonicznych oraz branży budowlanej to reklama w Nowym Kamieniarzu jest idealnym rozwiązaniem problemu promocji produktu. Jako jedyni na rynku  posiadamy rokrocznie aktualizowaną drogą telefoniczną bazę ok. 4000 prenumeratorów której trzon stanowią firmy z branży kamieniarskiej.

Każdy reklamodawca i ogłoszeniodawca,  wraz czasopismem, otrzyma potwierdzona kopię faktury za jego druk oraz potwierdzenia nadania deklarowanej ilości egzemplarzy z Poczty Polskiej

Jako narzędzia promocyjne proponujemy Państwu: tradycyjne formaty reklamowe, insertowanie ulotek reklamowych oraz katalogów, insertowanie próbek produktów,  artykuły sponsorowane. 

Nasi doświadczeni specjaliści pomogą także zaplanować strategię marketingową w oparciu o Państwa produkt.
Każde bieżące wydanie „Nowego Kamieniarza” jest dostępne on-line na stronie www.nowykamieniarz.pl. 

Osoba do kontaktu:
Mirosława Jałoszyńska – dyrektor ds sprzedaży

m.jaloszynska@nowykamieniarz.pl
tel.: +48 606 887 614

 

Nowykamieniarz.pl - portal branży kamieniarskiej

NowyKamieniarz.pl

Portal fachowy wypełniający lukę w kwestii wysokiej jakości, obiektywnej informacji obejmujący tematykę kamienia naturalnego oraz  funkcjonowania branży kamieniarskiej. Poprzez informację unikatową ma ambicję docierania do wszystkich zainteresowanych tematyką kamienia naturalnego tak w branży, jaki i poza nią.
Dla realizacji Państwa celów marketingowych proponujemy tradycyjne formaty internetowe oraz wizytówki firm. W celu uzyskania pełnej informacji prosimy o kontakt z naszym przedstawicielem.

Rynekkamienia.pl - portal poruszający tematykę kamienia naturalnego dedykowany architektom, projektantom i osobom zainteresowanym wystrojem wnętrz

Drukarniakamieniarska.pl - jesteśmy jedyną drukarnią branżową dedykowaną kamieniarzom. Stoi za nami wieloletnie doświadczenie w branży wydawniczej.

Projektem z którego jesteśmy szczególnie dumni jest edukacyjny program Projektowanie w Kamieniu. Kierowany jest on do studentów 4. i 5 roku studiów na kierunkach projektowanie, wzornictwo przemysłowe, architektura i design. Pierwsza edycja Projektowania w Kamieniu odbyła się w 2010 roku.