Stone i Budma w tym samym terminie

Piątek, 26 marca 2021 Stone i Budma w tym samym terminie
Jak juz informowalismy Międzynarodowe Targi Poznańskie, wyznaczyły nową datę tegorocznych targów branży kamieniarskiej Stone  2021 i towarzyszących im targów branzy szklarskiej Glass na 23-26 listopada 2021 r.
Jednak w związku z obecną sytuacją epidemiczną w Polsce i na świecie, mając jednocześnie na uwadze opinie swoich partnerów biznesowych Zarząd Grupy MTP podjął decyzję o zorganizowaniu w tym samym terminie kilku innych imprez targowych.
Jak powiedziała nam Marta Szydłowska dyrektor targów STONE z Grupy MTP, z powodu pandemii wiele imprez targowych organizowanych przez Grupę MTP zmieniło swoje stałe terminy (imprezy zaplanowane na pierwszy kwartał roku). Szukając nowych dat, organizatorzy starali się spojrzeć nieco szerzej na kontekst biznesowy i dostrzec synergię branż. Stone odbędą się w tym samym czasie, co zwykle, czyli w dniach 23-26 listopada. W skład całego bloku targowego, poza Budmą, wejdą również takie imprezy jak Glass – Targi Branży Szklarskiej oraz WinDoor-tech – Międzynarodowe Targi Maszyn, Narzędzi i Komponentów do Produkcji Okien, Drzwi, Bram i Fasad.Chodzi o Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA oraz Targi Maszyn i Komponentów do Produkcji Okien, Drzwi, Bram i Fasad Windor-Tech. 
Program wydarzeń będzie wspólny dla całego bloku targowego, ale jak zapewnia M. Szydłowska organizatorzy chcą popularyzować kamień, jako materiał, ponadczasowy i idealnie nadający się na wykończenia. Nie wykluczają też organizacji przestrzeni poświęconej designowi i trendom wnętrzarskim, czy przeznaczenia kamieniowi bloku tematycznego Forum Designu i Architektury „D&A”, którego kolejna edycja planowana jest podczas tegorocznej Budmy. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
W 2019 r. na targach Stone i Glass w 4 halach wystawiało się i 300 wystawców z całego świata. (red) 