Kolejne podejście Ptak Warsaw Expo do targów kamieniarskich

Wtorek, 19 grudnia 2023 Kolejne podejście Ptak Warsaw Expo do targów kamieniarskich
Ptak Warsaw Expo ogłosiło, że w przyszłym roku planują zorganizować targi Stone Expo – Międzynarodowe Targi Kamienia i Maszyn Kamieniarskich. Datę tych targów ustalono na 22-24 maja, a miejscem ma być oczywiście centrum targowe w Nadarzynie. Ptak Warsaw Exo poinformował, że planuje wydarzenie w hali o powierzchni 15 tysięcy m kw. 
To kolejne próba organizacji targów branży kamieniarskiej przez Ptak Warsaw Expo jak dotychczas, żadna z nich nie doszła do skutku. 
Jak pisze organizator na stronie stworzonej dla tego wydarzenia: Jeśli spojrzeć na poszczególne branże pod kątem rewolucji, które zaszły w ostatnich latach, to sektor kamieniarski przeszedł jedną z największych metamorfoz w biznesie. Związana była ona ze zmianą paradygmatu estetycznego postrzegania produktów z wykorzystywanych w tej branży surowców i z coraz większą otwartością użytkowników na mniej standardowe rozwiązania architektoniczne i designerskie. To otworzyło nowe pola do kreatywnego podejścia do produkcji i przełożyło się wzrost znaczenia sektora w odniesieniu do całej gospodarki. Podczas Stone Expo czołowe firmy, eksperci techniczni i praktycy związani z przemysłem kamieniarskim będą budować przyszłość branży. W wydarzeniu nie może więc zabraknąć nikogo, kto chce być w niej uwzględniony.
W tych samych dniach organizator zaplanował także Międzynarodowe Targi Komponentów i Technologii Meblarskich. Czy Ptak Warsaw Expo przekona tym razem naszą branżę do udziału w organizowanych przez siebie targach? Przekonamy się niebawem.