XXIV Walny Zjazd ZPBK

Środa, 23 października 2019 XXIV Walny Zjazd ZPBK

Decyzją Zarządu ZPBK w Krynicy Zdrój w dniach 8-10 listopada br. odbędzie się XXIV Walny Zjazd Związku, a nie jak pierwotnie planowano jesienny kongres.
Powodem zmiany formuły jest zakończenie prac kancelarii radców prawnych nad nowym statutem. Kolejnym krokiem w procedurze jego uchwalenia jest zwołanie zjazdu i poddanie projektu pod głosowanie. Oprócz spraw formalnych spotkanie obfitować będzie również w inne atrakcje. Szczególnie polecamy merytoryczny panel prelekcji przygotowany przez partnerów zjazdu czyli firmy Mekanika i Consil. W sobotę firma Mekanika zaprasza do swojej siedziby w Gorlicach do zwiedzania centrum pokazowego maszyn kamieniarskich. Po wizycie w Gorlicach uczestnicy pojadą na wycieczkę do stadniny koni huculskich w Regietowie.
Zakwaterowanie i wyżywienie zapewnia uczestnikom Centrum Wypoczynku i Rehabilitacji, ul. Pułaskiego 71/1 w Krynicy Zdrój. Pokoje rezerwuje i opłaca każdy indywidualnie. ZBPK prosi o jak najwcześniejsze dokonywanie rezerwacji ponieważ liczba pokoi jest ograniczona. Szczegóły rezerwacji na stronie zpbk.