O nas

SKIVAK PRESS to wydawnictwo specjalizujące się w mediach branżowych w modelu business-to-business. Istniejemy na rynku od 2002 roku. W naszym portfoli znajdują się magazyny drukowane, poradniki oraz portale internetowe.

Naszym celem jest tworzenie ciekawego, praktycznego i wartościowego merytorycznie kontentu. Dostarczamy najnowsze informacje, oferujemy fachowe opracowania, wspieramy rozwój branży kamieniarskiej i pokrewnych.

Nasze publikacje zapewniają stały dostęp do informacji z branży, pozwalając czytelnikom na odkrywanie nowych możliwości, unowocześnianie przedsiębiorstw i śledzenie najnowszych trendów rynkowych.

„Nowy Kamieniarz” jako jedyne czasopismo branżowe jest zrzeszone w Związku Kontroli Dystrybucji Prasy i legitymuje się znakiem „Nakład Kontrolowany”, potwierdzającym rzetelność dostarczonych danych o nakładzie. Każde bieżące wydanie „Nowego Kamieniarza” jest dostępne on-line na stronie www.nowykamieniarz.pl oraz portalu www.rynekkamienia.pl.

 

W naszym portoflio znajdują się:

Nowy Kamieniarz - drukowany magazyn branży kamieniarskiej dedykowany

Nowykamieniarz.pl - portal branży kamieniarskiej

Rynekkamienia.pl - portal poruszający tematykę kamienia naturalnego dedykowany architektom, projektantom i osobom zainteresowanym wystrojem wnętrz

Drukarniakamieniarska.pl - jesteśmy jedyną drukarnią branżową dedykowaną kamieniarzom. Stoi za nami wieloletnie doświadczenie w branży wydawniczej.

Projektem z którego jesteśmy szczególnie dumni jest edukacyjny program Projektowanie w Kamieniu. Kierowany jest on do studentów 4. i 5 roku studiów na kierunkach projektowanie, wzornictwo przemysłowe, architektura i design. Pierwsza edycja Projektowania w Kamieniu odbyła się w 2010 roku.