Technistone otworzył swój magazyn w Warszawie

Wtorek, 6 sierpnia 2019 Technistone otworzył swój magazyn w Warszawie
Lista magazynów Techistone powiększyła się o nowy adres. Tym razem kolejny, czwarty już, magazyn został uruchomiony w Warszawie w siedzibie firmy Brial, ul. Kaczorowa 8. Aktualnie oprócz Warszawy Technistone posiada swoje składy w Poznaniu (siedziba firmy King-Stone, Komorniki ul. Zakładowa 1), Sokółce (siedziba firmy Emas, ul. Lotników Lewoniewskich 1; (okolice Białegostoku),  Dankowicach (siedziba firmy CAVA-Kamieniarstwo, ul. Browarnik 5 (między Krakowem a Katowicami).
Wyroby firmy TechniStone można także nabyć w kilkunastu halach magazynowych prowadzonych przez partnerów tej firmy w:  Szczecinie, Warszawie, Lublinie, Żyrardowie, Wrocławiu, Częstochowie, Kielcach, Krakowie, Świdnicy, Radomiu oraz Trójmieście. W każdym z nich klienci tej firmy mają do dyspozycji po około 500 płyt.
Najnowszy punkt w Warszawie to nie tylko magazyn, ale także showroom, który będzie doskonałym miejscem dla spotkań z architektami, projektantami oraz kamieniarzami, odwiedzającymi Warszawę. Wspólne szkolenia i spotkania to również doskonały sposób, na prezentację nowości, a tych tradycyjnie w ofercie Technistona nie brakuje. Wśród nich znajdziemy m.in.  Poetic Black - imitujące piękno Nero Marquaina w najlepszym jej wydaniu. Mystery White – to z kolei delikatny odcień bieli z subtelnymi użyleniami nawiązujący do wspaniałych karraryjskich marmurów. Zaś Fantasy Grey to nieco ciemniejszy odcień bieli, wprowadzający do wnętrza nieco tajemniczości i głębi. Wśród nowości także Taurus Terazzo – materiał o typowej  strukturze włoskiego terazzo.
(źródło Technistone)

 

 rustik taurus terazzo grey_840y964k.jpg img_3824 net_869r729f.jpg