Targi Stone przełożone na przyszły rok

Wtorek, 29 września 2020 Targi Stone przełożone na przyszły rok
Kolejna impreza targowa branży kamieniarskiej nie odbędzie się z powodu koronawirusa. Pandemia zmusiła do przeniesienia na przyszły rok organizatorów największych targów na świecie w Xiamen, targów Marmomac w Weronie i Stone+Tec w Norymberdze. Pod koniec września decyzję odwołującą tegoroczną edycję podjęli także organizatorzy targów STONE, które miały odbyć się w dniach 18-20 listopada w halach Międzynarodowych Targów Poznańskich. Poniżej publikujemy informację, w której organizatorzy targów wyjaśniają przyczyny swojej decyzji.  
Szanowni Państwo,
mając na uwadze najwyższą jakość biznesową organizowanego przez nas wydarzenia, a także wsłuchując się w głosy naszych wystawców, stowarzyszeń oraz pozostałych partnerów, z którymi współpracujemy, podjęliśmy decyzję o przełożeniu terminu Targów Branży Kamieniarskiej STONE na 17-19 listopada 2021 r.
Zawsze dokładamy najwyższych starań, by organizowane przez nas wydarzenia przynosiły ich uczestnikom maksymalne korzyści biznesowe. Jesteśmy przekonani, że organizacja targów w terminie listopadowym pozwoli jeszcze bardziej podnieść merytoryczną jakość wydarzenia i przyczyni się do obecności większej liczby specjalistycznych zwiedzających.
W imieniu całego zespołu organizacyjnego pragniemy serdecznie podziękować wszystkim za merytoryczne wsparcie, pomoc i zaangażowanie w organizację tych wydarzeń. Głęboko wierzymy, że nowy termin będzie odpowiednim czasem na organizację targów, które angażują tak liczne grono profesjonalistów.
Zapewniamy także, że dołożymy wszelkich starań, by czas dzielący nas od kolejnej edycji targów STONE wykorzystać do stworzenia jeszcze ciekawszego programu, oferty handlowej i platformy nawiązywania nowych relacji biznesowych.


stone2021_1400x500_pl_312m241r.jpg