R&R Granity w Warszawie

Poniedziałek, 24 kwietnia 2017 R&R Granity w Warszawie

Firma R&R Granity A. Rogóż i wspólnicy Sp. J., otworzyła nową hurtownię kamienia naturalnego. Po Sufczynie, Katowicach i Łodzi firma wyruszyła na podbój stolicy. Duży i nowoczesny oddział działa już przy ul. Palisadowej 20/22 w Warszawie, na terenie parku przemysłowego Norblin.
Uroczyste otwarcie dla klientów odbyło się 21 i 22 kwietnia. W tym czasie na terenie hali pojawiło się dużo kamieniarzy, tych którzy już znają R&R Granity oraz tych, którzy chcieli osobiście poznać jej przedstawicieli i ofertę. Z okazji otwarcia firma przygotowała dla swoich klientów wiele znakomitych „kamieniarskich kąsków” oraz atrakcyjnych rabatów.
Firma oferuje grubą płytę i poleca przede wszystkim czarne płyty granitowe Monumental, Star Galaxy, Bengal Black. Z grubej kolorowej płyty RR Granity ma m.in. swojej ofercie Wiscont, Kuppam Green, Labrador, Multicolor, Paradiso. Warszawski oddział poleca także płytę cienką. Z tego asortymentu firma najbardziej poleca jasne i beżowe kolory granitu tj. Colonial Ivory, Ivory Cream, Prada Gold, Vittoria White oraz marmury tj. Nero Marquina. R&R Granity oferuje także gotowe płytki kamienne granitowe, marmurowe i trawertynowe. Dla najbardziej wymagających klientów ma swojej ofercie ekskluzywne Onyksy. Wszystkie płyty i bloki firma sprowadza we własnym zakresie z Indii, Afryki, Europy i Ameryki Południowej. Bloki są cięte w nowoczesnym parku maszynowym w siedzibie głównej w Strzegomiu.
– Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości materiału, który oferujemy naszym klientom. To jest nasza siła i coś, co wyróżnia nas wśród naszej konkurencji. Otworzyliśmy oddział w Warszawie, bo chcemy być po prostu bliżej klienta. To dla nas nowy i ciekawy rynek. Mamy młody i prężny zespół, także zapraszamy wszystkich do odwiedzin – mówił Andrzej Rogóż, właściciel firmy.
Oprócz rozmów o kamieniach i problemach branżowych goście mogli również spróbować pysznej karkówki i wspaniałych bitek z borowikami grillowanych oczywiście na miejscu.

 000000015_677p416q.jpg 000000009_949f832p.jpg 000000012_28f859x.jpg