Rekordowe Living Kitchen

Piątek, 27 stycznia 2017 Rekordowe Living Kitchen

Rekordową liczbą odwiedzających zakończyły się targi Living Kitchen odbywające się w dniach 16-22 stycznia 2017 r. w niemieckiej Kolonii. Jak wynika z danych, którymi dysponują Koelnmesse GmbH - organizatorzy targów Living Kitchen - imprezę odwiedziło 150 000 osób, z czego połowę stanowili goście zagraniczni. Organizatorzy odnotowali też wzrost liczby zagranicznych gości handlowych z Chin (o 5%), Korei Południowej (o 12%) i Indii (o 5%).
Zdaniem Kathariny C. Hamma przedstawicielki Koelnmesse GmbH na podkreślenie zasługuje fakt, że na liście gości handlowych znaleźli się także przedstawiciele 30 największych światowych sieci handlowych, takich jak: John Lewis, Home Retail Group, Harveys Furniture Conforama, Nitori.
Interesującą ekspozycję miała firma TheSize. Neolith na jej stoisku wykorzystano w czterech kuchennych obszarach: podłodze, ścianach, blatach i zlewozmywakach. Neolith o grubości 20 mm, prezentowany na stoisku wykończony był w nowej technologii, polerowaniu Nano tech.
 
Wśród wystawców nie zabrakło również polskich akcentów. Jednym z nich było stoisko (na zdjęciu) Galerii Brąz Janusza Mizery. Firma z Ludźmierza. specjalizuje się m.in. w wykonywaniu obudów kominkowych, kuchni i blatów, schgodów z kamienia i ze spieków kwarcowych (także Neolith).

Fot. TheSize