Poznańskie Targi Stone mają konkurenta

Piątek, 5 kwietnia 2019 Poznańskie Targi Stone mają konkurenta

Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie koło Warszawy rozpoczęy przygotowania do organizacji Międzynarodowych Targów Branży Kamieniarskiej WARSAW STONE FAIR 2019. Impreza zaplanowana jest w dniach 13-15 listopada 2019 r. Zarząd targów wybrał ten termin, ponieważ w tym samym czasie w Nadarzynie odbędzie się również czwarta edycja targów przemysłowych Warsaw Industry Week (zamiarem organizatorów było zorganizowanie ich w tym samym terminie).
Jak mówi Iwona Bałdyga dyrektor ds targów przygotowaniem do uruchomienia premierowej edycji targów kamieniarskich w Polsce centralnej zajmuje się od około dwóch miesięcy.
W tym czasie Ptak Warsaw Expo rozpoczął już współpracę z organizacjami branżowymi i związkami kamieniarskimi zarówno w Polsce, jak i za granicą. Podczas trzech dni targów planowane są bowiem liczne konferencje, prelekcje i pokazy maszyn i urządzeń do obróbki surowca.
Organizatorzy mają już wstępne deklaracje firm, które wyraziły chęć uczestnictwa w tej imprezie. Cena wyjściowa metra kwadratowego stoiska na WARSAW STONE FAIR 2019, waha się od 240 do 280 zł.
Planowane przez Ptak Warsaw Expo targi są drugą listopadową imprezą poświęconą branży kamieniarskiej. Od 20 do 23 listopada na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się bowiem kolejna edycja targów Stone.