Nowy termin targów STONE 2021

Środa, 11 listopada 2020 Nowy termin targów STONE 2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie, organizator Targów Stone informuje o nowej dacie przyszłorocznych targów branzy kamieniarskiej STONE 2021. 
Poniżej wiadomość jaką otrzymalismy od MTP.
 
Szanowni Państwo
w związku z obecną sytuacją epidemiczną w Polsce i na świecie, mając jednocześnie na uwadze opinie naszych Partnerów biznesowych i dbałość o najwyższą jakość realizowanych wydarzeń, Zarząd Grupy MTP podjął decyzję o przeniesieniu Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA oraz Targów Maszyn i Komponentów do Produkcji Okien, Drzwi, Bram i Fasad WINDOOR-TECH na termin 23-26 listopada 2021 roku. Tym samym, chcąc wzmocnić wzajemną synergię kilku wydarzeń targowych, naturalną była decyzja o organizacji Targów Branży Kamieniarskiej STONE wraz z targami BUDMA oraz WINDOOR-TECH, w tym samym terminie.
W międzyczasie pragniemy serdecznie Państwa zaprosić do udziału w wydarzeniach w formule on-line, które przygotowujemy, a które poruszać będą najważniejszą, najbardziej aktualną problematykę branży, będąc jednocześnie przestrzenią prezentacji nowoczesnych rozwiązań technologicznych.
O szczegółach poinformujemy Państwa już wkrótce.
Jesteśmy przekonani, że przerwa w organizacji targów, a także lokalizacja ekspozycji i wydarzeń targów STONE w terminie zbieżnym z targami BUDMA i WINDOOR-TECH sprawi, że w przyszłym roku spotkamy się w jeszcze większym gronie i w wyjątkowej atmosferze, która od lat przyciąga do Poznania profesjonalistów z całego świata.
Już teraz serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w targach, które odbędą się w dniach 23-26.11.2021 roku. Do zobaczenia!
W razie jakichkolwiek pytań, pozostajemy do Państwa dyspozycji.
 
Zespół Targów STONE