MEKANIKA generalnym przedstawicielem Pellegrini na Polskę

Wtorek, 2 lipca 2019 MEKANIKA generalnym przedstawicielem Pellegrini na Polskę

Firma MEKANIAKA z Gorlic została generalnym przedstawicielem firmy Pellegrinii w Polsce. Włoski potentat w zakresie produkcji traków wielolinowych wybrał tę firmę, która będzie dbała nie tylko o profesjonalne doradztwo i  obsługę nowych klientów, ale także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny dla kilkudziesięciu polskich zakładów, w których pracują już traki Pellegrini.
– Marka Pellegrini znana jest głównie z produkcji traków wielolinowych, ale jej oferta jest szersza i obejmuje również dźwigi i urządzenia podnoszące, a także maszyny tnące i obróbcze do betonu. Bardzo się cieszymy, że to właśnie Pellegrini dołączy do katalogu prestiżowych marek, które oferujemy polskim zakładom kamieniarskim, tj. Intemac, Donatonii, Montressor, Turrini Claudio, Steinex czy Enkong – powiedział Błażej Wroński z firmy Mekanika.
Produkcję maszyn dla branży kamieniarskiej rozpoczął 70 lat temu Marco Pellegrini, od 15 lat firmą zarządza jego córka, dr Elena Pellegrini.
Jednak Pellegrini to firma z historią sięgającą blisko 300 lat wstecz. Na ten okres przypada bowiem rozpoczęcie przez rodzine Pellegrini wydobycia marmuru w Sant’Ambrogio di Valpolicella (koło Werony).

 pentawire_at_roller net_929v921v.jpg