Marmomac w planowanym terminie

Środa, 10 czerwca 2020 Marmomac w planowanym terminie

Organizatorzy targów Marmomac w Weronie potwierdzają datę tegorocznej edycji oraz uruchamia nowy projekt „Marmomac Re-Start 2020”. Targi odbędą się zgodnie z planem w dniach 30 września-3 października br.
Celem Marmomac Re-Start jest zapewnienie całkowitego bezpieczeństwa edycji 2020, a swoją nazwa nawiązuje oczywiście do restartu gospodarki po pandemii, gdzie klienci, wystawcy i operatorzy wspólnie rozpoczynają wszystko od nowa.
Decyzja organizatorów stała się możliwa po dokładnej ocenie deklaracji poszczególnych państw w kwestii otwarcia swoich granic dla ruchu międzynarodowego. Od lipca możliwości swobodnego podróżowania mają dotyczyć także obywateli krajów spoza Unii Europejskiej.
Marmomac, jako największe targi kamieniarskie w Europie, mają więc być doskonałą okazją do ponownego ożywienia branży kamieniarskiej oraz do ponownego uruchomienia systemu targów w ogóle, jako centrum relacji, biznesu i handlu.
Podobnie jak w latach ubiegłych nieodłącznym elementem Marmomac będzie The Italian Stone Theatre, który w tym roku zostanie przeniesiony do nowego obszaru specjalnie zarezerwowanego dla tej imprezy. Wydarzenie to skupia się na prezentacji innowacyjnych i eksperymentalnych projektów wykonanych oczywiście z kamienia naturalnego.
Nowy projekt "Marmomac Re-Start 2020" oferuje sektorowi dobrze zaprojektowaną i odmienną imprezę, z nowym układem wykorzystującym część centrum wystawienniczego obejmującą hale 6/9/10/11/12 i tereny zewnętrzne, dzięki czemu możliwe jest wykorzystanie nowej, wielofunkcyjnej bramy wjazdowej Re Teodorico. Tegorocznym wystawcom zaoferowano także uproszczone taryfy, i "inteligentne" rozwiązania w zakresie przyjmowania nabywców na mniejsze stoiska.
W tegorocznej edycji wprowadzone zostaną również innowacje mające na celu integrację rozwiązań cyfrowych z rozpowszechnianiem treści - zarówno wewnątrz stoisk, jak i na zewnątrz targów.