Marmomac Restart 2020 tylko wirtualnie

Poniedziałek, 20 lipca 2020 Marmomac Restart 2020 tylko wirtualnie

Organizatorzy targów Marmomac w Weronie podjęli ostateczną decyzję o odwołaniu „tradycyjnej” edycji i przesunięciu imprezy na 2021 rok. W tym roku targi odbędą się tylko w wersji wirtualnej w dniach 30 września - 2 października 2020 r. Powodem tej decyzji jest oczywiście pandemia koronawirusa.
W komunikacie wydanym przez organizatorów czytamy, że utrzymująca się na całym świecie niepewność związana z kryzysem spowodowanym przez Covid-19 (m.in. ograniczenia w lotach międzynarodowych) uniemożliwia stworzenie warunków gwarantujących zapewnienie należytych standardów, które są jednym z głównych atutów Marmomac. Dlatego zapadła decyzja o odwołaniu „tradycyjnych” targów w halach i przeniesieniu projektu Marmomac ReStart na interaktywną, internetową  platformę, na której firmy, będą mogły prezentować swoją ofertę. Natomiast tradycyjna impreza targowa w halach Veronafiere została odwołana i przeniesiona na przyszły  rok.
Marmomac Re-Start Digital Edition będzie specjalnym alternatywnym projektem Veronafiere, który ma przyspieszyć integrację między fizycznymi i cyfrowymi trybami wydarzeń, z nowymi inicjatywami on-line. W ciągu trzech dni zaplanowano spotkania b2b i  networkingowe, szkolenia, które w zamiarze  organizatorów mają zgromadzić społeczność branży kamieniarskiej. W ramach tego wydarzenia organizatorzy przygotowali zaawansowaną, interaktywną i przyjazną dla biznesu platformę cyfrową, która w bezpieczny sposób ma połączyć firmy ze światowymi rynkami, wciąż borykającymi się z trudnościami wynikającymi z pandemii.

Więcej informacji na stronie targów Marmomac