Wielki festyn Magny i Wehy

Środa, 16 sierpnia 2017 Wielki festyn Magny i Wehy

Firmy Magna i Weha zapraszają przedstawicieli branży kamieniarskiej na bawarski festyn połączony z wykładami i prezentacjami nowych rodzajów kamieni, konglomeratów, maszyn i urządzeń do ich obróbki. Festyn zaplanowano w dniach 15-16 września br. na terenie zakładu Magna Naturstein, w miejscowości Loitsche w Niemczech, koło Magdeburga. Gospodarze spodziewają się gości z całej Europy, w tym wielu z Polski.
Pierwszego dnia organizatorzy przygotowali wieczór bawarski z tradycyjnym odszpuntowywaniem beczki piwa i muzyką na żywo w wykonaniu zespołu Luxusrausch. Na sobotę, na powierzchni ponad 4000 m kw. zaplanowano wiele interesujących prezentacji i pokazów. Firma Magna zaprezentuje ponad 30 nowych rodzajów kamienia naturalnego. Neolith pokaże nową linię spieków o wymiarach 2,6 x 1,5 m oraz 1,5 m x1,5 m. Compac Quarzagglo przygotował nową serię Unique i Genesis, a Magna Glaskeramik nowe płyty jumbo w nowych kolorach. Podczas festyny będzie także prezentowana tegoroczna nowość płyty Emperor antique wykorzystywane na zewnątrz obiektów. Firma Feri & Masi przedstawi wysokiej jakości gres. Natomiast Weha przygotuje ekspozycję ze swoimi maszynami i specjalistycznymi rozwiązaniami dedykowanymi branży kamieniarskiej.
To oczywiście nie wszystko, na terenie festynu będzie można zobaczyć wiele innych pokazów i prezentacji nowoczesnych maszyn i urządzeń wykorzystywanych i przydatnych w branży kamieniarskiej.
Organizatorzy przygotowali też specjalny tor przeszkód, który uczestnicy będą mogli spróbować pokonać Seagway’em.
Szczegóły i formularz zgłoszeniowy znajdziemy na stronie: www.magnastein.net