Prowadź firmę w chmurze

Piątek, 18 września 2015 Prowadź firmę w chmurze
Optymalizacja działania firmy pozwala na oszczędności czasu oraz finansów. Na rynku pojawiła się usługa do automatyzacji procesów produkcyjnych dedykowana specjalnie branży kamieniarskiej. Platforma ePlaneo pozwala zarządzać produkcją przez Internet.
 
- ePlaneo umożliwia planowanie produkcji bez konieczności instalowania kosztownego oprogramowania ani inwestowania w infrastrukturę teleinformatyczną – wyjaśnia Marek Wasiuk, właściciel spółki Domago, twórca i pomysłodawca ePlaneo. - Dostęp do danych umieszczonych w "chmurze" odbywa się wprost z przeglądarki internetowej, również za pośrednictwem urządzeń mobilnych. Dzięki niej można zatem organizować produkcję z dowolnego miejsca na świecie, w którym mamy tylko dostęp do internetu.
 
Dodatkowym atutem ePlaneo jest dostosowanie do branży kamieniarskiej. Mechanizmy są skonfigurowane pod konkretne modele biznesowe i uwzględniają procesy i normy dla branży. Pozwala to na szybkie wdrożenie usługi w każdej firmie. Pomaga w tym również możliwość integracji z istniejącymi systemami klienta, np. CRM.
 
Usługa oferowana jest w trzech planach abonamentowych oferujących różne zakresy funkcjonalności. Koszty wahają się od 450 zł do 1500 zł miesięcznie.