Otwarcie centrum logistycznego Cosentino w Polsce

Piątek, 31 sierpnia 2018 Otwarcie centrum logistycznego Cosentino w Polsce

Firma Cosentino Polska oficjalnie otwiera swoje pierwsze w Polsce centrum logistyczne.
Wielkie otwarcie zaplanowano na 13 września 2018 r. w Parzniewie koło Warszawy, przy ul. Św. Tomasz 4. Hiszpański wieczór poprowadzi znana i ceniona krytyk designu – dr Krystyna Łuczak Surówka. Swoją obecnością wydarzenie uświetnią Ambasador Hiszpanii Francisco Javier Sanabria Valderrama oraz przedstawiciele Grupy Cosentino z głównej siedziby w Almerii. Na scenie z wystąpieniem o kamieniu w architekturze pojawi się również światowej sławy designer i projektant wnętrz – Robert Majkut.
Jak zapewniają organizatorzy tego dnia centrum logistyczne Cosentino Polska przejdzie prawdziwą transformację i zmieni się w pełne inspiracji centrum hiszpańskiej zabawy.
Grupa Cosentino to globalna firma rodzinna, wytwarzająca i sprzedająca innowacyjne materiały wysokiej jakości oraz kamienie naturalne przeznaczone dla branży architektury i wzornictwa. W swojej ofercie firma ma tak uznane produkty jak: Silestone®, Dekton®, Eco by Cosentino® i Sensa by Cosentino®.
Obecnie produkty i marki Cosentino są dostępne w ponad 60 krajach, a grupa, z centralą w Almerii (Hiszpania), kontroluje zakłady w 17 państwach. Spółka posiada 7 zakładów produkcyjnych (6 w Almerii oraz 1 w Brazylii), 15 centrów wytwarzających blaty kuchenne i łazienkowe (14 w Stanach Zjednoczonych i 1 w Almerii), 1 inteligentne centrum logistyczne (w Hiszpanii), 2 centra dystrybucyjne (w USA) oraz ponad 80 centrów Cosentino (kompleksowych centrów dystrybucyjno-usługowych) na całym świecie.

 +dsc_2265_89q221r.jpg